Praca: Junior IT Project Manager

Junior IT Project Manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: JIT/04/24
Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie w prowadzeniu Portfela Projektów IT dla całej organizacji (w Polsce i departamentach zagranicznych)
  • Udział w przekrojowych projektach IT w ich pełnym cyklu życia: od inicjacji do wdrożenia
  • Przeprowadzanie przeglądów Portfela Projektów IT
  • Nadzór nad dokumentacją projektową
  • Raportowanie postępów projektów
  • Identyfikacja ryzyk na poziomie Portfela Projektów IT
Docelowo:
  • Samodzielne prowadzenie projektów IT
  • Planowanie, monitorowanie i realizacja planów projektów IT, w tym skuteczne zarządzanie problemami i ryzykiem
  • Zarządzanie i priorytetyzowanie codziennych działań i zasobów projektów IT
  • Współpraca z działem analityków, deweloperów oraz infrastruktury w ramach realizacji projektów na rzecz klientów wewnętrznych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (techniczne)
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami (np. PRINCE2, Agile)
  • Znajomość narzędzi projektowych stosowanych w różnych metodykach
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania występujących trudności
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
Mile widziane:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu projektami
  • Znajomości zagadnień IT z różnych obszarów
Oferujemy:
  • Profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • Nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • Benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.