Praca: Technik programista (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Technik programista (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0509
OBOWIĄZKI:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne Oferty:

  • Programista Frontend

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

    Dodane: 2024-05-13, Lokalizacja: wielkopolskie

    Zakres obowiązków: Tworzenie wysokiej jakości aplikacji webowych zgodnie z makietami. Odpowiedzialność za obszar...

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

    Dodane: 2024-04-26, Lokalizacja: pomorskie

    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC)....

  • Programista aplikacji

    Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

    Dodane: 2024-04-24, Lokalizacja: wielkopolskie

    wg. programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne Uprawnienia:...