Praca: Technik informatyk


Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Technik informatyk
Miejsce pracy: Barczygłów
Numer: StPr/24/0600
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności związanych z obsługą sprzętów komputerowych oraz informatyczna obsługa biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barczygłów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

APLIKUJ TERAZ

Podobne Oferty:

  • Młodszy inżynier IT / Inżynier IT / Starszy Inżynier IT w Departamencie Zarządzania Informatyką

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: mazowieckie

    Stanowisko pracy ds. analiz i nadzoru Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 5 osób/ 5 etatów - umowa o...

  • Informatyk

    Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

    Dodane: 2024-10-13, Lokalizacja: lubuskie

    Wsparcie klienta końcowego (techniczne i merytoryczne). Zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną (sieci i...

  • Informatyk

    Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

    Dodane: 2024-10-11, Lokalizacja: dolnośląskie

    Nadzór nad prawidłowością realizacji usług przez wykonawcę zewnętrznego nad serwerami , siecią i systemami...