Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Technik informatyk
Miejsce pracy: Topole
Numer: StPr/24/0363
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z oprogramowaniem i sprzętem wykorzystywanym na stanowisku informatyka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania dodatkowe:

Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

33.2024.RM

Miejsce pracy:

Topole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach