Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Technik informatyk
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/24/0703
OBOWIĄZKI:
serwis sprzętu komputerowego, instalacja systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego, sieci komputerowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość systemów komputerowych

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: średnie lub wyższe informatyka lub pokrewny

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu