Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Technik informatyk
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0482
OBOWIĄZKI:
- obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej,- konfiguracja urządzeń,- rozbudowa elementów istniejącej sieci, bieżąca aktualizacja oprogramowania,- obsługa i administrowanie specjalistycznymi systemami informatycznymi,- zapewnienie ciągłości pracy poprzez bieżące usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania,- wdrażanie nowych programów, a także szkolenie pracowników w tym zakresie,- organizowanie i utrzymywanie własnego stanowiska pracy i podleglego zespołu zgodniez wymaganiami bezpieczeństwa danych i procesówprzetwarzania informacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie,- wynagrodzenie od 4500zł+5% premia+dodatek stażowy- po umowie na okres próbny- umowa na czas określony

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach