Praca: Staż - młodszy specjalista ds. hurtowni i baz danych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - młodszy specjalista ds. hurtowni i baz danych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0980
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (inżynier lub magister informatyki, informatyki, lub pokrewnej dziedziny); podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania w technologiach: Pascal, Delphi, Embarcadero, C#, Visual C. Podstawowa wiedza z zakresu baz danych /SQL. Znajomość PostgrSQL. Znajomość narzedzi do wersjonowania kodu. Podstawowa wiedza finansowa. Silne umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji. Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w środowisku zespołowym.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu