Praca: Starszy informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Starszy informatyk
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0304
OBOWIĄZKI:
Obsługa informatyczna urzędu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: informatyczne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
Uprawnienia: obsługa komputera MS Office
Uprawnienia: administrowanie siecią komputerową
Uprawnienia: samodzielność

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: informatyka

Wymagania inne:

obywatelstwo polskie, oświadczenie o niekaralności i korzystania z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim