Praca: Specjalista Uczenia Maszynowego

Specjalista Uczenia Maszynowego
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi/technicznymi.
  • Ścisła współpraca z analitykami w celu optymalizacji procesów.
  • Rozwój skryptów/kodu w UiPath i innych platformach, praca w Agile.
  • Tworzenie dokumentacji zgodnie ze standardami.
  • Testowanie skryptów/modyfikacja błędów. ozwój poprzez specjalistyczne szkolenia.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie IT lub pokrewne (inżynieria komputerowa, matematyka).
  • Znajomość .NET, HTML, JavaScript, plus narzędzia automatyzacji.
  • Analityczne myślenie i rozwiązywanie problemów.
  • Znajomość kodu i wnikliwość w jego funkcje.
  • Rozległa wiedza biznesowa i aplikacyjna.
  • Doświadczenie w UiPath, szczególnie UiPath Automation Cloud -mile widziane
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Świadczenia pracownicze;
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.