Praca: Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

Green Basket sp. z o.o. to lider na rynku szczecińskim w hurtowym handlu warzywami oraz owocami. Cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Realizujemy zamówienia na miejscu i z dostawą. Obsługujemy dużych klientów hurtowych, hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała jak najwyższe normy.  Firmę tworzy zgrany zespół zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce oraz może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do biznesu - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeżość oraz mogą usprawnić naszą codzienną pracę.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy

Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel
Miejsce pracy: Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy.

Zakres obowiązków:
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel
  • umiejętności tworzenia raportów i wizualizacji danych w systemach business intelligence takich jak Power BI
  • nastawienie na realizację celów i szukanie rozwiązań
  • samodzielność w działaniu
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć podjęcia współpracy na ¼ etatu
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • współpraca B2B