Praca: Senior C++ Developer

VENS sp. z o.o. to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu i realizacji wsparcia projektów inwestycyjnych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Senior C++ Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Tworzenie aplikacji i serwisów wbudowanych w urządzenie w oparciu o system Linux, C++ oraz Qt
  • Udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania na potrzeby branży medycznej: koncepcja, analiza wymagań, implementacja, testy, wdrożenie
  • Współpraca z zespołem programistów, testerów i analityków w celu wdrożenia nowoczesnych i skalowalnych rozwiązań technicznych
  • Optymalizacja kodu pod kątem wydajności i jakości
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych i doskonalenie procesów
  • Konfiguracja i utrzymanie środowiska CI/CD w celu zapewnienia efektywnego procesu wdrażania oprogramowania
  • Migracja istniejącego oprogramowania na nowsze wersje bibliotek
  • Opracowywanie kreatywnych rozwiązań i funkcjonalnych prototypów
  • Tworzenie dokumentacji architektury systemu
Wymagania:
  • Minimum średniozaawansowana znajomość języków C, C++
  • Minimum 3. letnie doświadczenie w projektach związanych z oprogramowaniem wbudowanym
  • Znajomość narzędzi CMake, Make
  • Mile widziana znajomość Python, Qt
  • Mile widziana znajomość narzędzi Yocto, Buildroot, Ansible
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z repozytoriami APT oraz zarządzaniu pakietami
  • Mile widziana znajomość tematu protokołów szeregowych oraz doświadczenie w pracy ze sprzętem
  • Kreatywność, umiejętność podejmowania innowacyjnych rozwiązań
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i klarownego wyrażania myśli
  • Umiejętność prezentacji koncepcji i rozwiązań inżynierskich
  • Proaktywność, samodzielność, zorientowanie na realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość metodologii Agile i wzorców projektowych Scrum
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w branży medycznej
  • Opiekę konsultanta VENS
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Pracę w anglojęzycznym środowisku
  • Kartę Medicover Sport
  • Elastyczny czas pracy
Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:
  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe
  • Realnie dobrze zarobisz
  • Respektowany jest work-life balance
  • Panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie
  • Podstawą są transparentne zasady współpracy