Praca: Kierownik testowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kierownik testowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1506
OBOWIĄZKI:
• Opracowywanie i utrzymywanie planów testów, przypadków testowych i skryptów testowych• Upewnianie się, że wszystkie czynności testowe są przeprowadzane zgodnie ze standardami i procedurami testowymi• Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, aby upewnić się, że wszystkie wymagania są spełnione• Identyfikacja, śledzenie i raportowanie defektów wykrytych podczas testów• Uczestniczenie w spotkaniach dotyczących klasyfikacji usterek, aby upewnić się, że usterki są rozwiązywane w odpowiednim czasie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie na kierunkach inżynieryjnych; pracodawca nie wymaga certyfikatów potwierdzających znajomości języka obcego - znajomość języka jest weryfikowana w procesie rekrutacji

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu