Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Technik informatyk
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/24/0426
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie wybranych rodzajów sieci komputerowych. Dobór oraz konfiguracja oprogramowania Uruchamianie i obsługiwanie urządzeń peryferyjnych systemu komputerowego. Usuwanie problemów powstających poprzez użytkowanie systemu komputerowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu