Praca: Specjalista ds. testów bankowości internetowej (software tester)


DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Specjalista ds. testów bankowości internetowej (software tester)

Departament Usług Cyfrowych

(Lublin)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

  • uczestniczysz w przygotowaniu oraz realizujesz testy bankowości internetowej,
  • analizujesz wykonane testy i raportujesz ich wyniki,
  • uczestniczysz w optymalizacji procesu testowego,
  • rozwijasz merytorycznie i narzędziowo zespół testerów,
  • wspierasz zespoły projektowe w obszarze bankowości internetowej.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz min. roczne doświadczenie w kontroli jakości oprogramowania (mile widziana wiedza z zakresu oszczędzania i inwestycji),
  • masz doświadczenie w testowaniu serwisów internetowych (mile widziana znajomość serwisów bankowości internetowej PKO Banku Polskiego lub innych serwisów bankowości internetowej),
  • interesujesz się bankowością internetową i zagadnieniami związanymi z testowaniem oprogramowania i chcesz tę wiedzę rozwijać,
  • masz doświadczenie w pracy w metodyce Scrum,
  • znasz narzędzia wspierające testowanie: JIRA/Confluence,
  • znasz przeglądarkowe narzędzia developerskie (np. DevTools),
  • znasz zagadnienia i narzędzia wspierające testowanie z obszaru dostępności cyfrowej (np. czytnik ekranu NVDA, rozszerzenie WAVE),
  • pracowałeś w projektach korzystających z testów automatycznych.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!
APLIKUJ TERAZ

Podobne Oferty:

  • Młodszy Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej i Testów

    ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

    Dodane: 2024-04-23, Lokalizacja: mazowieckie

    Jesteśmy firmą produktową . W ramach jednej firmy możesz pracować w wielu projektach i mieć kontakt z różnymi...

  • Tester Oprogramowania

    Asseco Data Systems S.A.

    Dodane: 2024-04-22, Lokalizacja: zachodniopomorskie

    Zadania: rozwijanie testów automatycznych, przygotowywanie danych testowych, wykrywanie i zgłaszanie defektów,...

  • Quality assurance specialist

    Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

    Dodane: 2024-04-21, Lokalizacja: dolnośląskie

    - Działa, współpracuje i aktywnie uczestniczy w zespole Agile, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość dostaw i...