Praca: Informatyk - wdrożeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Informatyk - wdrożeniowiec
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0950
OBOWIĄZKI:
Wdrażanie i obsługa powdrożeniowa oprogramowania typu ERP. Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Wykonywanie instalacji i wdrożeń do zarządzania przedsiębiorstwem. Obsługa zgłoszeń serwisowych użytkowników. Obsługa urządzeń techniki biurowej. Staż w Nowym Sączu w godz. 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego